MS-v-hokeji.sk Portal o MS v hokeji 2016

Spravodajský web oficiálneho sponzora MS v hokeji 2016

Lístky na MS

Ak sa rozhodnete vyraziť do Helsínk na vlastnú päsť a podporiť slovenských hokejistov v boji o medaily, vstupenky môžete nakupovať od 20. januára 2012. Ceny za vstupenky na zápasy v základných skupinách sa pohybujú medzi 35–195 EUR v závislosti od kategórie. Zdarma majú vstupenku na MS deti do 4 rokov, ktoré budú mať rodičia na kolenách.

Prehľad kategórií a informácie o vstupenkách na MS nájdete na stránkach Medzinárodnej hokejovej federácie, alebo rovno na stránkach predajcu.

Ak sa vám nechce všetko osobne zariaďovať a napriek tomu sa radi do miesta konania MS v hokeji pozriete, môžete využiť ponuku niektorej z cestovných agentúr, ktoré ponúkajú balíčky na hokejové majstrovstvá ako do Helsínk, tak aj do Štokholmu. Balíčky obvykle obsahujú ubytovanie, vstupenky na MS, dopravu, občerstvenie ako napríklad večere, či iné skupinové aktivity.

Oficiálnym cestovným partnerom tohtoročných Majstrovstiev je športová agentúra Steve Perryman Sport Travel, v ktorej sa dozviete viac informácií.

U nás ponúka zájazdy napr. VIKING travel alebo Mars sport travel.